בס"ד                                                                                                          

כנס קהילת ילידי סְפְרוֹ ובני משפחותיהם, יום שלישי כ"ג אייר תשע"ט 28/5/19

מיקום : אולם "מינץ" באוניברסיטת בר אילן ברמת גן

התחלת הכנס בשעה 15:30 סיום בשעה 20:00 (שימו לב כי מדובר בשעון קיץ)

חברים יקרים,

בשם צוות המארגנים של הכנס, חברי הקהילה, שמח אני להודיע לכם על השלמת ההתארגנות לקיום הכנס – ראו מצ"ב הזמנה מעוצבת של תכנית הכנס, שעוצבה וסוכמה בסיוע של מרכז דהאן שנותן יחד עם אחרים, חסות לאירוע. כל חברי הצוות ואחרים שמסייעים בידנו, פועלים בהתנדבות וללא תמורה כספית כל שהיא.

מחיר ההשתתפות הוא 50 ₪ לאדם ומטרת עלות זו הוא כיסוי עלויות הכנס. נשמח לקבל תרומות לשדרוג הקייטרינג, וסיוע הקשור ליצירת הסעות מרוכזות.

לצורך ניהול ההרשמה ומכירת הכרטיסים בחרנו בחברת Eventbuzz, שהיא חברה טכנולוגית ותיקה וטובה בתחום ניהול ההרשמה והגביה לאירועים. מוזמנים להיכנס לאתר שלה ולהתרשם.

להלן פירוט דרכי הרישום ורכישת הכרטיסים :

  1. הזמנה באמצעות אתר ההזמנות Eventbuzz בכתובת : https://eventbuzz.co.il/Sefrou התשלום באמצעות ממשק ידידותי ואוטומטי ובטוח ובאמצעות כרטיס אשראי .
  2. מוקד טלפוני אנושי שמספרו 073-2267637 , יש לציין בפני המוקדן כי אתם מעוניינים לרכוש אירוע של כנס "ילידי ספרו" ואת תאריך האירוע ה-28/5/19, התשלום באמצעות כרטיס אשראי
  3. כרגע אין לנו מנגנון לתשלום במזומן , אנחנו שוקדים על פתרון.

סדרי חניה והגעה לאולם וכן פתרון לכל אלו שאינם מעוניינים לשלם בכרטיס אשראי נפרסם הודעה בנפרד.

הואיל והאולם מכיל רק 350 מושבים, מכירת הכרטיסים היא על בסיס כל הקודם זוכה.

כאמור בהזמנה: ההתכנסות תהיה החל משעה 15:30 ותוקדש למפגש דורות, משפחות וחברים. יוגש כיבוד, יוצגו תערוכות של תעודות, ספרים, תמונות ומצגות. למעוניינים בלבד, תהיה עמדת תיעוד וסריקה מטעם פרויקט  "הדור הזה" דף הסבר יחולק במקום. על השתתפות בתצוגת הספרים והתעודות, תבוא הודעה בנפרד.

יתכנו שינויים בסדר הדוברים. אנו ממתינים לאישור בואם של ד"ר ארמונד גיגי נשיא הקהילה היהודית בפאס, אוג'דה וספרו ושל עוזרו עו"ד ידידיה טובלי, להשתתף עמנו ולשאת דברי ברכה בכנס.

נבקש להקפיד על לוחות הזמנים בהגעה וחזרה מההפסקה.

בברכה ובאהבה רבה ובשם הצוות המארגן ( 9 חברים מבני קהילת צפרו)

דוד אפרתי – אפריאט 054-2056077

מצ"ב ההזמנה המעוצבת

תכנית יום העיון קהילת יהודי ספרו